Zebrania z rodzicami

Zapraszamy na zebrania z rodzicami, dotyczące procedur bezpieczeństwa obowiązujących na terenie szkoły, które odbędą sie:

• dla rodziców klas I - III szkoły podstawowej 27.05.2019r. o godzinie 13.00 - prowadzący p. Justyna Jankowska.
  • dla rodziców klas IV - VIII szkoły podstawowej i gimnazjum 29.05.2019r. o godzinie 15.30 - prowadzący p. Anna Buczkowska

Mistrzynie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną

Dnia 15.05.2019r. nasza szkoła była gospodarzem turnieju finałowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną dziewcząt. Zawody odbyły się na hali sportowej ZS CKZ w Rudce.

W zawodach wzięły udział drużyny: SP 49 Białystok, SP 50 Białystok, SP Jabłoń Kościelna oraz gospodarzy  SP im. Ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach , która została MISTRZEM  IGRZYSK   WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO.

„Eko – Kapturek” – przedstawienie ekologiczne

29 kwietnia 2019r. dzieci z grupy 6 latków „A” przygotowały inscenizację o tematyce ekologicznej, na którą zostali zaproszeni rodzice, p. wicedyrektor  Maria Łapińska, dzieci z Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk” oraz grupy 6 latków „B”. Nasi aktorzy zaprezentowali przedstawienie, pt. „Eko – Kapturek”.

II Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Let's sing”

II Szkolny Konkurs Piosenki  Angielskiej „Let's sing” odbył się 09 maja 2019 roku. Konkurs miał na celu prezentacja umiejętności wokalno – artystycznych uczestników, propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę, promowanie aktywności twórczej wśród uczniów, motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, promocja nowych talentów, utrwalenie wymowy, pomoc w przygotowaniu uczniów do publicznych wystąpień, pomoc w  przezwyciężaniu tremy i stresu oraz wspieranie w budowaniu wiary we własne siły i umiejętności.

Artykuły według daty: