02.07.2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach poszukuje kandydatów na stanowisko: sprzątaczka (na zastępstwo)

Główne obowiązki:

Sprzątanie sal lekcyjnych, korytarzy i sanitariatów o powierzchni ok. 800m2

Wykształcenie:

Średnie, względnie zawodowe

Wymagania konieczne:

Doświadczenie w sprzątaniu

22.06.2019

Uroczystość upamiętniająca mjr. Kazimierza Kamieńskiego „Huzara”

Uroczystości w Nowych Piekutach i Markowie – Wólce narodowym patronatem objął Prezydent RP Andrzej Duda. W liście skierowanym do uczestników napisał m.in.

“Pielęgnowanie pamięci o wyklętym niezłomnym kapitanie Huzarze, który urodził się w Państwa małej ojczyźnie, jest hołdem i wyrazem szacunku dla bohatera podziemia antykomunistycznego. Jest także ważnym świadectwem patriotyzmu dla obecnych i przyszłych pokoleń”.

16.06.2019

Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

W  dniach 07-11 .06.2019r. w Dźwirzynie woj. zachodniopomorskie odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

Artykuły według daty: