Zdjęcie do artykułu Wycieczka do Łodzi

Wycieczka do Łodzi

W dniu 26 kwietnia odbyła się wycieczka klas IV-V do Łodzi. W wycieczce uczestniczyło również kilku uczniów z klas VI. Tego dnia uczniowie mieli bardzo wczesną pobudkę, ponieważ wyruszaliśmy już o 5 rano.

30.04.2024
Zdjęcie do artykułu Wojewódzkim Finale Biegów Przełajowych Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

20 kwietnia 2024r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Finale Biegów Przełajowych Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Maja Szydłowska  z kl. 8 zajęła 20 miejsce w województwie podlaskim, a Oliwier Łapiński z  kl. 6b - 45. miejsce. Gratuluje!!!

30.04.2024
Zdjęcie do artykułu Półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.

Półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.

25 kwietnia 2024r w Klukowie odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. Drużyna w składzie: Maja Szydłowska, Wiktoria Falkowska, Patrycja Wojno, Maja Markowska , Karolina Gierałowska, Maja Przeździecka, Katarzyna Oszal, Sylwia Gierałtowska, Zuzanna Osmólska zajęła III m. Gratulacje !!!

Zdjęcie do artykułu ZDROWA ZIEMIA – ZDROWY CZŁOWIEK

ZDROWA ZIEMIA – ZDROWY CZŁOWIEK

22 kwietnia jest Dniem Ziemi, który w tym roku obchodziliśmy pod hasłem Mniejszy ślad, lepszy świat. W tym dniu szczególnie zastanowiliśmy się, co możemy zrobić dla naszej Planety, aby zostawić ją przyszłym pokoleniom przynajmniej w takim stanie, w jakim odziedziczyliśmy ją po przodkach, ponieważ nie jesteśmy właścicielami planety Ziemi, a jedynie jej dzierżawcami.