Do Hymnu

Dnia 6 listopada 2023r. nasza szkoła wzięła udział w konkursie Do Hymnu. Jest to ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych, zainicjowany i organizowany przez Narodowe Centrum Kultury, polegający na wspólnym, jednogłosowym wykonaniu hymnu państwowego oraz dwóch wybranych pieśni, przez co najmniej połowę uczniów danej szkoły. Stu uczniów naszej szkoły, pod batutą Pani Pauliny Wendy, wykonało hymn narodowy oraz pieśni „Marsz Polonia” i „Boże coś Polskę”. Śpiew młodych artystów oceniała i nagrywała komisja konkursowa. Powstałe nagranie trafi do dalszej weryfikacji, na poziomie  województwa i kraju. Wszystkim wykonawcom gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na wynik  konkursu.