Dzień Mamy

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki. Dzień ten ustalono po to, aby przynajmniej raz w roku ludzie uprzytomnili sobie, a matki odczuły, jak ważna jest ich rola w rodzinie. W tym dniu wszystkie mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości. Przedszkolak przynosi swoją laurkę, uczeń – własnoręcznie wykonany upominek, a dorośli nieraz żyjący z dala od matek, ślą im najcieplejsze myśli, kwiaty, prezenty. Dla nich wielu artystów dedykuje swoje utwory. My też,  w tej niecodziennej sytuacji, chociaż nie możemy gościć mam w progach naszej szkoły, składamy Im najserdeczniejsze życzenia płynące z małych, ale gorących i kochających serc.

KOCHANA MAMO

W DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA, KAŻDY SYNEK I CÓRECZKA O TOBIE PAMIĘTA.

SERDECZNE ŻYCZENIA DZISIAJ CI SKŁADAMY, I O TYM CO DLA NAS ROBISZ NIE ZAPOMINAMY!

DZIĘKUJEMY CI ZA WSZYSTKIE NOCE NIEPRZESPANE, I BUZIAKI NA DOBRANOC.

ZA TWOJE WIELKIE SERCE I SPRACOWANE RĘCE.

ZA CIERPLIWOŚĆ DO NAS, KTÓREJ NIGDY CI NIE BRAKUJE, I ZA LEKCJE KTÓRE Z NAMI ODRABIASZ, CHOCIAŻ ŹLE SIĘ CZUJESZ.

CZASAMI NIE PAMIĘTAMY JAK CIĘŻKO PRACUJESZ, KIEDY NAS, SWOJE DZIECI WYCHOWUJESZ.

I JESZCZE W MIĘDZYCZASIE: PIERZESZ, SPRZĄTASZ, PRASUJESZ, GOTUJESZ…

I TYSIĄC INNYCH RZECZY WYKONUJESZ.

DLA KAŻDEGO ZNAJDZIESZ CZAS I MIŁE SŁOWO,

BO JESTEŚ NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE  - MAMĄ ANIOŁOWĄ!

WIĘC DZISIAJ NAJDROŻSZA MAMO, ZA WCZORAJ I DZIŚ ZAWSZE TAK SAMO, KAŻDYM CZUŁYM SERCA UDERZENIEM I KAŻDYM Z NIEGO PŁYNĄCYM ŻYCZENIEM: ZDROWIA, SIŁ I CODZIENNEJ RADOŚCI, WRAZ ZE SŁOWAMI NAJWIĘKSZEJ WDZIĘCZNOŚCI, ZA WSZYSTKIE DLA NAS TRUDY I STARANIA, SKŁADAMY CI DZISIAJ PODZIĘKOWANIA!