Dzień Pluszowego Misia.

W poniedziałek 27 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło ulubionego pluszaka. W tym dniu dzieci odwiedził gość specjalny – Goofy. Wszyscy zaśpiewaliśmy „Sto lat” naszym misiom i Goofiemu. Nie zabrakło wspólnych zabaw i tańców przy przebojach z repertuaru dziecięcego o tematyce związanej z misiami. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach i opowiadały o swoich ulubionych przytulankach. Podczas Dnia Pluszowego Misia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel – Miś”. Pani Wicedyrektor Dorota Niemyjska i Guffy wręczyli zwycięzcom i uczestnikom konkursu dyplomy, nagrody i drobne upominki za udział w konkursie.  Dzień Pluszowego Misia dostarczył przedszkolakom wiele uśmiechu i radości.