Dzień postaci z bajek

5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disney’a, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W naszej szkole uroczystość tę świętowaliśmy we wtorek, 7 listopada. Tego dnia na szkolnych korytarzach pojawiły się księżniczki, superbohaterowie oraz inne postacie ze znanych bajek. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu swoich przebrań i chętnie zaangażowali się do wspólnej zabawy. Ten dzień był okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa i do których również chętnie wracamy w dorosłym życiu. Dla całej społeczności szkolnej był to dzień pełen uśmiechu i radości.