Dzień Patrona Szkoły

Tradycją naszej szkoły stało się, iż 21 marca jest nie tylko Pierwszym Dniem Wiosny, ale również Dniem Patrona Szkoły. Z tej okazji uczniowie przypomnieli sobie życiorys patrona Księdza Rocha Modzelewskiego. Następnie kl. 0-III wspólnie z wychowawcami robiły Marzannę, a  starsi uczniowie Gaiki Zielone. Prace uczniów wyeksponowane zostały na korytarzu szkolnym.

Po raz 20 naszą szkołę odwiedziła również krewna patrona Pani Bożena
Jadacka – Jóźków. Jak co roku uroczystość uświetnił koncert muzyki poważnej
 w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku. 46 młodych artystów wprowadziło wszystkich
 w świat muzycznych doznań, a Pan Dyrygent Marek Lawreszuk pokazał uczniom, że słuchając muzyki poważnej można się nią wspaniale bawić.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Danuta Wyszyńska podziękowała wszystkim za przepiękny koncert, a w szczególny sposób podziękowała Pani Bożenie Jadackiej – Jóźków za 20- letnią współpracę z naszą szkołą, za uśmiech, dobre słowo, za cenne i interesujące spotkania z muzyką.