II Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Let's sing”

II Szkolny Konkurs Piosenki  Angielskiej „Let's sing”

II Szkolny Konkurs Piosenki  Angielskiej „Let's sing” odbył się 09 maja 2019 roku. Konkurs miał na celu prezentacja umiejętności wokalno – artystycznych uczestników, propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę, promowanie aktywności twórczej wśród uczniów, motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, promocja nowych talentów, utrwalenie wymowy, pomoc w przygotowaniu uczniów do publicznych wystąpień, pomoc w  przezwyciężaniu tremy i stresu oraz wspieranie w budowaniu wiary we własne siły i umiejętności.

Zgłosiło się 6 wykonawców w tym również 2 zespoły muzyczne. Prezentacje zostały wysłuchane i ocenione przez jury.

W skład jury wchodzili:

pani Dorota Jackowska – Kostro,

pani Dorota Niemyjska,

pani Bożena Skłodowska.

Konferansjerką koncertu była Gabriela Krasowska z klasy VIII.

Wykonawcy w kolejności występowania:

1. Oliwia Bloch – klasa IV,
  2. Wiktoria Przeździecka – klasa V,
  3. Mateusz Gierałtowski – klasa VI,
  4. Kinga Trzeszczkowska i Amelia Krasowska – klasa VI,
  5. Natalia Kostro, Emilia Gierałtowszka i Martyna Markowska – klasa VI,
  6. Weronika Skłodowska – klasa VII.

Jury oceniało stronę muzyczno-wokalną (walory głosowe, muzykalność), poprawność językową, interpretację prezentowanych utworów oraz ogólny wyraz artystyczny. Wykonawcy byli gorąco dopingowani przez uczniów zebranych na sali.

I miejsce zajęły – Weronika Skłodowswka i Wiktoria Przeździecka,
II miejsce zajęły - Kinga Trzeszczkowska i Amelia Krasowska oraz Natalia Kostro, Emilia Gierałtowszka i Martyna Markowska
III miejsce zajeli – Oliwia Bloch i Mateusz Gierałtowski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Organizatorzy:

Anna Buczkowska