List do Rodziców od funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem

Szanowni Państwo,
rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021 w czasach pandemii koronawirusa będzie różnił się od poprzednich, ale najważniejsze jest, aby był on rokiem szkoły bezpiecznej i przyjaznej, a jednocześnie sprzyjającej tworzeniu klimatu współpracy i wzajemnego szacunku. Dlatego też zapraszamy wszystkich rodziców i kadrę pedagogiczną do aktywnej i systematycznej współpracy z Policją, szczególnie z dzielnicowymi oraz Zespołem ds. Profilaktyki Społecznej i Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.
        Wam drodzy uczniowie, życzmy wspaniałych przyjaciół, wiele radości i uśmiechu na co dzień, zdrowia oraz zawsze bezpiecznej drogi do szkoły, której zasady postaramy się wam przypomnieć na wspólnych spotkaniach profilaktycznych.
        Chcielibyśmy poinformować również, iż nastąpiła zmiana numerów telefonów w jednostkach Policji. Wszystkie aktualne numery dostępne są na stronie internetowej naszej jednostki, a  także w aplikacji na smartfony Moja Komenda, w której znajdziecie Państwo informacje kontaktowe do dzielnicowego ze swojego terenu.
Kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego KPP Wys. Maz. celem umówienia kontroli stanu technicznego autokaru tel. 47 71  83237.

Z poważaniem,
funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem