Międzypowiatowy Konkurs „Świąteczne odliczanie – der Adventskalender” KONKURS „ŚWIĄTECZNE ODLICZANIE – DER ADVENTSKALENDER”

W tegorocznej edycji konkursu na najładniejszy kalendarz adwentowy naszą szkołę reprezentowały prace dwojga uczniów: Leny Łopieńskiej z klasy V b oraz Adama Żochowskiego z klasy VI b. Praca Adama została wyróżniona przez jury i zdobyła I miejsce.

Międzypowiatowy konkurs został zorganizowany przez Zarząd Oddziału Łomża Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomży, pana Mariusza Chrzanowskiego we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Łomży oraz Zespołem Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.

Zainteresowanie uczniów nauką języka niemieckiego oraz kulturą krajów niemieckiego obszaru językowego, rozwijanie uzdolnień językowych i plastycznych uczniów a także promocja talentów, to cele w/w konkursu.

Naszemu uczniowi Adamowi Żochowskiemu gratulujemy sukcesu, kreatywności i pomysłowości. Wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za wykonanie pięknych prac i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Link do fotogalerii: