Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt kl. IV-VI.

23 września byliśmy organizatorami  Mistrzostw powiatu w piłce nożnej dziewcząt kl. IV-VI. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Maja Szydłowska kl. IV, Julia Piekutowska kl. V, Aleksandra Krasowska kl. VI, Zuzanna Kostro kl. VI, Julita Mystkowska kl. VI,  Wiktoria Sasinowska kl. VI, Anna Sienkiewicz kl. VI, Zuzanna Sienkiewicz kl. VI, Gabriela Tymińska kl.VI. W zawodach również wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej w Sokołach  i Szkoły Podstawowej  Kobylin Borzymy.

I miejsce zajęła SP Sokoły,

II miejsce SP Nowe Piekuty,

III miejsce SP Kobylin Borzymy.

Dwa pierwsze zespoły przeszły do kolejnego etapu rozgrywek, który odbędzie się 5 października w Wysokiem  Mazowieckiem.

Iwona Ciborowska