Mistrzynie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną

Dnia 15.05.2019r. nasza szkoła była gospodarzem turnieju finałowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną dziewcząt. Zawody odbyły się na hali sportowej ZS CKZ w Rudce.

W zawodach wzięły udział drużyny: SP 49 Białystok, SP 50 Białystok, SP Jabłoń Kościelna oraz gospodarzy  SP im. Ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach , która została MISTRZEM  IGRZYSK   WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO.

Najlepszą bramkarką turnieju została Julia Gołębiewska natomiast najlepszą zawodniczką drużyny Julia Dworakowska.

Skład Drużyny: Aleksandra Dąbrowska, Julia Dworakowska, Julia Gołębiewska, Ewelina Kozłowska, Sylwia Domańska, Gabriela Kruszewska, Katarzyna Mioduszewska, Marta Popławska, Natalia Brzozowska, Aleksandra Gołębiewska, Julita Saniewska, Julia Tymińska, Martyna Żochowska, Weronika Gierałtowska, Żaneta Domańska.