Nasza szkoła realizuje Priorytet 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Nasza szkoła realizuje Priorytet 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa mający na celu „Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych”.

Dzięki realizacji NPRC do naszej biblioteki szkolnej trafiły nowości wydawnicze, w większości wybrane przez Was. Książki zostały zakupione w wakacje i od początku bieżącego roku szkolnego są udostępniane w bibliotece, serdecznie zapraszam. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.Nasza szkoła realizuje Priorytet 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa