Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach ogłasza nabór do Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk”, oddziału przedszkolnego oraz klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020.

Regulamin rekrutacji, wnioski oraz terminy ich składania dostępne są w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.

Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym (3-5 letnich) uczęszczających w bieżącym roku szkolnym do Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk” składają deklarację kontynuowania edukacji przedszkolnej (deklaracja w załączniku).

DEKLARACJA kontynuowania edukacji przedszkolnej

Wniosek o przyjęcie dziecka do Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk”/ oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach na rok szkolny 2019/20

WNIOSEK RODZICA/ PRAWNEGO OPIEKUNA O PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KS. ROCHA MODZELEWSKIEGO  W NOWYCH PIEKUTACH w roku szkolnym 2019/2020

REGULAMIN REKRUTACJI DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO „WESOŁY PROMYK”, ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KS. ROCHA MODZELEWSKIEGO W NOWYCH PIEKUTACH