Rodzice i uczniowie!

W dniu 10.12.2019r. w Szkole Podstawowej w Nowych Piekutach został zorganizowany Kiermasz Bożonarodzeniowy. Głównym celem było zebranie środków pieniężnych dla dzieci chorych na nowotwór – podopiecznych Domowego Hospicjum w Białymstoku. Nasi uczniowie wykonali przepiękne ozdoby świąteczne i upiekli pierniki. Wszystko to zostało sprzedane na szkolnym kiermaszu . Uzyskaną kwotę 1.228,41 zł przekazano w dniu 13.12.2019r. na konto fundacji „ Pomóż im” z dopiskiem  Domowe Hospicjum dla Dzieci z chorobami nowotworowymi w Białymstoku. W tym miejscu chcę bardzo serdecznie podziękować naszym uczniom oraz ich  rodzicom. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu mogliśmy zorganizować kiermasz, a tym samym pomóc dzieciom chorym.

Opiekun SKC i wolontariatu

Wiesława Jankowska