SPOTKANIE OPŁATKOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NOWYCH PIEKUTACH

20 grudnia 2018 roku o godzinie 11:30 uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi spotkali się  na wigilii szkolnej.  Pani dyrektor Danuta Wyszyńska powitała zaproszonych gości, nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej przygotowanej przez panie Wiesławę Jankowską, Alinę Kostro i Paulinę  Kołtyś,  w której udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Młodzież pięknie recytowała wiersze i śpiewała kolędy.  Następnie nadszedł czas na życzenia. Pani Dyrektor – Danuta Wyszyńska i Wójt Gminy Nowe Piekuty – pan Marek Kaczyński złożyli wszystkim zebranym piękne i wzruszające życzenia Po przemówieniach ksiądz proboszcz Tadeusz Sołtysik pobłogosławił opłatki. Gospodarze klas, przewodniczący SU oraz zaproszeni goście podzielili się nimi, składając  życzenia. Po zakończonej uroczystości, uczniowie udali się do autobusów, a nauczyciele i zaproszeni goście na wspólną wigilię w świetlicy szkolnej.