A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Zespół Szkół w Nowych Piekutach

UCZNIOWIE KLAS III GIMNAZJALNYCH NA TARGACH EDUKACYJNO–ZAWODOWYCH W ŁOMŻY

UCZNIOWIE KLAS III GIMNAZJALNYCH NA TARGACH EDUKACYJNO–ZAWODOWYCH W ŁOMŻY

W ramach działań wspierających podejmowanie przez młodzież decyzji dotyczących drogi dalszego kształcenia i wyboru zawodu uczniowie kl. IIIA gim. i IIIB gim. pod opieką Pani Alicji Piekutowskiej i Pana Jana Pogorzelskiego uczestniczyli w targach edukacyjno – zawodowych, które odbyły się 5 marca 2019 r. w Łomży. Gimnazjaliści zapoznali się z ofertą szkół średnich rejonu łomżyńskiego na rok szkolny 2019/2020. Mogli porozmawiać z uczniami liceów, techników, szkół branżowych, zapoznać się z materiałami promocyjnymi i popróbować smakołyków na stanowiskach poszczególnych placówek edukacyjnych. Mieli też możliwość przeprowadzenia konsultacji z doradcami zawodowymi i pracodawcami. W trakcie imprezy odbyła się promocja kształcenia zawodowego i podsumowanie projektu DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE.

 

powrót
  • Patron Szkoły
  • Wesoły promyk
  • Plan Lekcji
  • E-dziennik
  • MEN
  • OKE Łomża
  • Strona archiwalna
  • Kuratorium Oświaty Białystok
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl