UCZNIOWIE KLAS III GIMNAZJALNYCH NA TARGACH EDUKACYJNO–ZAWODOWYCH W ŁOMŻY

W ramach działań wspierających podejmowanie przez młodzież decyzji dotyczących drogi dalszego kształcenia i wyboru zawodu uczniowie kl. IIIA gim. i IIIB gim. pod opieką Pani Alicji Piekutowskiej i Pana Jana Pogorzelskiego uczestniczyli w targach edukacyjno – zawodowych, które odbyły się 5 marca 2019 r. w Łomży. Gimnazjaliści zapoznali się z ofertą szkół średnich rejonu łomżyńskiego na rok szkolny 2019/2020. Mogli porozmawiać z uczniami liceów, techników, szkół branżowych, zapoznać się z materiałami promocyjnymi i popróbować smakołyków na stanowiskach poszczególnych placówek edukacyjnych. Mieli też możliwość przeprowadzenia konsultacji z doradcami zawodowymi i pracodawcami. W trakcie imprezy odbyła się promocja kształcenia zawodowego i podsumowanie projektu DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE.