Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Dnia 4 września odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Wejście w Nowy Rok Szkolny rozpoczęto mszą świętą z błogosławieństwem. Następnie wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej naszej szkoły. Pani Dyrektor Marzena Olędzka, wraz z Panią Wicedyrektor Dorotą Niemyjską poinformowały o organizacji nauki oraz o zachodzących zmianach. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Wójt Marek Kaczyński, pracownicy gminy oraz Przewodniczący Rady Rodziców. Pan Marek Kaczyński oraz zebrani goście  zabrali głos, gdzie przede wszystkim życzyli sukcesów i pomyślności na zbliżającą się naukę.