Wizyta Mikołaja w Przedszkolu „Wesoły Promyk”

6 grudnia wszystkie dzieci już od rana czekały na przyjście Świętego Mikołaja. Nasze przedszkolaki wyglądały jak mali pomocnicy Mikołaja, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były w mikołajowe czapki oraz miały ubrania w kolorze czerwonym. Wizyta wyczekiwanego gościa poprzedzona była rozwiązywaniem zagadek o tematyce świątecznej oraz wspólnymi zabawami muzyczno - ruchowymi. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja, śpiewając mu piosenki. Każde dziecko złożyło obietnicę, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Dzieci zaprosiły również Mikołaja do wspólnej zabawy. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty.