A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Zespół Szkół w Nowych Piekutach

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

Wprowadzanie dzieci w świat literatury rozpoczyna się od wczesnych lat. Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. Tematem spotkania było zapoznanie przedszkolaków z biblioteką.

Nasi goście zwiedzili bibliotekę, zapoznali się z jej zbiorami, dowiedzieli się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Zobaczyli jak wygląda karta czytelnika oraz poznali  zasady wypożyczania książek. Dowiedzieli się także jak należy dbać o książki. Nie zabrakło głośnego czytania. Naszym gościom bibliotekarka przeczytała książkę „Pierwsza wizyta w bibliotece” której ze skupieniem wysłuchali. Zwieńczeniem spotkania były postacie bajkowe w postaci puzzli, które dzieci z wielkim zainteresowaniem układały jednocześnie odgadując bohatera i tytuł bajki.

powrót
  • Patron Szkoły
  • Wesoły promyk
  • Plan Lekcji
  • E-dziennik
  • MEN
  • OKE Łomża
  • Strona archiwalna
  • Kuratorium Oświaty Białystok
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl