WYJAZD DO KINA „WARS”

Z okazji Mikołajek, dnia 6 grudnia, uczniowie klas 0-3 wybrali się do kina „Wars” w Wysokiem Mazowieckiem na film pt. „Świąteczna niespodzianka”. Zajadając popcorn, z zaciekawieniem oglądali historię niezwykłego pluszowego misia, który potrafił mówić i dziewczynki Marianny. Film wprowadził nas w świąteczny nastrój i na chwilę przenieśliśmy się do bajkowej krainy. Dzięki tej pięknej filmowej historii mogliśmy się dowiedzieć, co jest w życiu ważne. Nie pieniądze dają szczęście, tylko miłość bliskich, a więcej radości może sprawić obdarowanie kogoś, niż przyjmowanie prezentów. Podczas wizyty w kinie mieliśmy też okazję do zwiedzenia biblioteki, która znajduje się w Miejskim Ośrodku Kultury. Pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom o księgozbiorach jakie tam się znajdują i o swojej pracy. Wspólnie z pracownikami Domu Kultury dzieci ubierały choinkę, niespodziewanie pojawił się także Święty Mikołaj, który wręczył uczniom upominki w postaci książek i kredek. Na zakończenie były wspólne zdjęcia z Mikołajem. Do szkoły wróciliśmy pełni wrażeń i bardzo zadowoleni z wyjazdu.