XV TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ „ NAJCHĘTNIEJ STAŁ NA BRAMCE” SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS I WOLONTARIATU.

W dniu 22 października 2022r. w Szumowie odbył się XV Turniej Piłki Halowej „Najchętniej stał na bramce” członków Szkolnych Kół Caritas i Wolontariatu, w którym uczestniczyły trzy drużyny z naszej szkoły.

Celem zorganizowania i przeprowadzenia turnieju było ukazanie sylwetki św. Jana Pawła II przez pryzmat sportu i rekreacji, integracja i formacja członków szkolnych kół Caritas i Wolontariatu oraz promocja aktywnego, kulturalnego spędzania wolnego czasu i stosowania zasad fair-play.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju po kilkuletniej przerwie, ale nie przeszkodziło to im w bardzo zawziętej walce, podczas której uzyskali 3 miejsce w kategorii klas IV-VI.

Poza rozgrywkami zawodnicy mieli za zadanie zrobić tort upamiętniający toczące się rozgrywki. W tej kategorii członkowie Caritas i Wolontariatu naszej szkoły zdobyli 1 miejsce z grupy klas VII-VIII.

W przerwach między rozgrywkami uczniowie mogli również skorzystać ze szkolenia udzielania pierwszej pomocy, którą przeprowadzał sanitariusz z grupy Nadzieja z Łomży.

Opiekun:

Bożena Skłodowska