Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym pn. „Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę?”

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej przykłady zmian, które nastąpiły w województwie podlaskim dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich, w szczególności projektów dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, zwanego dalej „RPOWP 2014-2020”. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody, jak również dla Szkół i Domów Kultury, do których uczęszczają zwycięzcy.  Wszelkie niezbędne informację dotyczące konkursu, regulamin, formularz zgłoszeniowy, plakaty, reklamy znajdziecie Państwo w załączonych plikach.

Regulamin Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę

Formularz z oświadczeniem