A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Zespół Szkół w Nowych Piekutach

Członkowie Klubu Wnuka Sybiraka w Nowych Piekutach

OPIEKUN  KLUBU  WNUKA  SYBIRAKA

Jan Pogorzelski (nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w Szkole Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach) – od powstania Klubu Wnuka Sybiraka w 2006 r.

PRZEWODNICZĄCY  KLUBU  WNUKA  SYBIRAKA

Imię i nazwisko

Okres pełnienia funkcji

Justyna Brzózko

2006 – 2007

Karolina Wyszyńska

2007 – 2009

Anna Łopieńska

2009 – 2010

Marcin Bajkowski

2010 - 2012

Natalia Przeździecka

2012 - 2017

Kacper Przeździecki

od 2017 r.

 

CZŁONKOWIE  KLUBU  WNUKA  SYBIRAKA

L. P.

Imię i nazwisko ucznia

Rok ukończenia gimnazjum/8-klasowej szkoły podstawowej

1.

Urszula Brzózko

2006

2.

Adam Kostro

2006

3.

Marek Mazur

2006

4.

Robert Perkowski

2006

5.

Karol Piekutowski

2006

6.

Ewelina Wyszyńska

2006

7.

Justyna Brzózko

2007

8.

Paweł Perkowski

2007

9.

Kamil Kostro

2008

10.

Marzena Kozłowska

2008

11.

Agnieszka Perkowska

2008

12.

Mateusz Piekutowski

2008

13.

Tomasz Roszkowski

2008

14.

Magdalena Kostro

2009

15.

Mateusz Mazur

2009

16.

Łukasz Niemyjski

2009

17.

Małgorzata Odachowska

2009

18.

Ewelina Szepietowska

2009

19.

Karolina Wyszyńska

2009

20.

Anna Łopieńska

2010

21.

Wioleta Krassowska

2010

22.

Artur Krassowski

2010

23.

Marlena Szepietowska

2010

24.

Łukasz Kozłowski

2011

25.

Marcin Odachowski

2011

26.

Marta Łopieńska

2012

27.

Łukasz Piekutowski

2012

28.

Marcin Bajkowski

2013

29.

Patryk Wyszyński

2013

30.

Sylwia Bajkowska

2015

31.

Szymon Roszkowski

2015

32.

Izabela Sienicka

2015

33.

Gabriela Saniewska

2016

34.

Sylwia Zarzecka

2016

35.

Kamila Borowska

2017

36.

Edyta Dworakowska

2017

37.

Maciej Kozłowski

2017

38.

Patrycja Krassowska

2017

39.

Kamil Odachowski

2017

40.

Natalia Przeździecka

2017

41.

Ewelina Zarzecka

2017

42.

Katarzyna  Bajkowska

2018

43.

Adrian Niemyjski

2018

44.

Julia Dworakowska

 

45.

Maksymilian Moczydłowski

 

46.

Kacper Przeździecki

 

47.

Kamil Sienicki

 

48.

Andżelika Wyszyńska

 

49.

Jakub Bajkowski

 

50.

Mateusz Gierałtowski

 

51.

Natalia Gołębiewska

 

52.

Julita Saniewska

 

53.

Bartosz Borowski

 

54.

Weronika Gierałtowska

 

55.

Weronika Skłodowska

 

56.

Rafał Gierałtowski

 

57.

Paulina Gołębiewska

 

58.

Karolina Jankowska

 

59.

Michał Kozłowski

 

60.

Aleksandra Krasowska

 

61.

Wiktoria Przeździecka

 

62.

Kinga Roszkowska

 

 

 

 

powrót
  • Patron Szkoły
  • Wesoły promyk
  • Plan Lekcji
  • E-dziennik
  • MEN
  • OKE Łomża
  • Strona archiwalna
  • Kuratorium Oświaty Białystok
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl