Zdjęcie do artykułu XXII Powiatowe Dyktando Mistrzów Ortografii

XXII Powiatowe Dyktando Mistrzów Ortografii

16 kwietnia 2024 roku czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w powiatowym konkursie ortograficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie i Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie.

Zdjęcie do artykułu POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W środę 17 kwietnia uczennice naszej szkoły wzięły udział w Powiatowych Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt.

18.04.2024
Zdjęcie do artykułu Półfinały Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

Półfinały Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

13.04.24r. w Rybakach nad Narwią rozegrano półfinały Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. Oliwier Łapiński i Maja Szydłowska wywalczyli awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na białostockich Pietraszach.

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych

Reprezentacja naszej szkoły podczas turnieju I rundy Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej rozegranego w Białymstoku zajęła II miejsce.