Kontrast
Rozmiar czcionki
Mapa strony
Szukaj na stronie

4-latki pieką pierniczki.

4-latki pieką pierniczki.

W naszym przedszkolu można już poczuć  klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na samym początku przedszkolaki ubrały choinkę, a potem zabrały się do pracy.Na początku obserwowały proces  powstawania i wyrabiania ciasta - mieszanie i odmierzanie składników, następnie Panie wałkowały ciasto, a przedszkolaki wykrawały świąteczne pierniki. Nie zabrakło aniołków, gwiazdek, bombek oraz choinek. Podczas pieczenia aromat unosił się po całym przedszkolu. Kiedy pierniczki były już gotowe przedszkolaki zabrały się do dekorowania.  Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i powstały piękne pierniki.

 

powrót
  • Przejdź do S.P. Nowe Piekuty
  • Przejdź do Strona archiwalna
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Hosting: pvi.pl