DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NOWYCH PIEKUTACH

W dniu  20 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niestety w tym roku również nie mogliśmy gościć dziadków w naszych placówkach pomimo, iż święto to na stałe wpisane jest w kalendarz szkolnych uroczystości. Dzieci w swoich grupach przygotowały drobne upominki i laurki, które zabrały do domów, aby wręczyć swoim kochanym babciom i dziadkom. Zaprezentowały również krótkie występy artystyczne, które zostały nagrane i przesłane rodzicom z prośbą o udostępnienie dziadkom.

Babciu, Dziadku  życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości !

Prezentacja (kliknij aby obejrzeć)