Komunikat o organizacji pracy szkoły

Szanowni Państwo Rodzice!

Drodzy uczniowie!

Ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju nie możemy się wszyscy razem spotkać na otwarciu nowego roku szkolnego w budynku szkoły, dlatego też w ten sposób przekazuję informacje o organizacji roku szkolnego 2020/2021.

O godzinie 8.00 zapraszam rodziców dzieci zapisanych do Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk” na spotkanie w sali gimnastycznej (obowiązkowa dezynfekcja rąk, maseczki ochronne i zachowanie dystansu – ok. 1,5m).

O godzinie 9.00 rozpocznie się Msza św. dla chętnych dzieci i rodziców.

Po Mszy św. w związku z 81 rocznicą wybuchu II wojny światowej złożymy wiązanki i zapalimy znicze przy pomniku mjr. Kazimierza Kamieńskiego „Huzara”, przy tablicy Sybiraków i pod Dębami Pamięci Polaków zamordowanych w Katyniu i ofiar katastrofy smoleńskiej.

Następnie wszyscy uczniowie udadzą się do budynku szkoły na spotkania z wychowawcami. Obowiązuje dezynfekcja rąk, maseczki ochronne i zachowanie dystansu społecznego – 1,5m.

Rodziców dzieci oddziału przedszkolnego tzw. „0” i rodziców klasy I wraz z dziećmi zapraszamy na spotkanie do Sali gimnastycznej wejściem od boiska. Pozostali rodzice, niestety, nie mogą wchodzić do budynku szkoły ze względu na zachowanie reżimu sanitarnego. Wszelkie sprawy załatwiamy telefonicznie,  e-mailem lub poprzez dziennik elektroniczny.

Jeśli ktoś z Państwa uzna, że nieodzowny jest osobisty kontakt z dyrektorem lub z wychowawcą, proszę zgłosić to do osoby pełniącej dyżur.

Kontakt:

sekretariat: 86 4765045

Wicedyrektor: 864761535

Dyrektor: 600986816

strona szkoły: szkolanowepiekuty.pvi.pl

Pierwszego dnia września autobusy szkolne zapewnią dowóz i odwóz uczniów wg następującego harmonogramu:

I trasa                                                                                              II trasa

7.45     Skłody Borowe + Kr. Częstki                       7.45     Łopienie Jeże

7.50     Stare Żochy                                                   7.50     Łopienie Zyski

7.55     Nowe Żochy                                                  7.45     Łopienie Szelągi

8.00     Nowe Rzepki                                                 8.00     Stokowisko

8.10     Markowo Wólka                                            8.05    Pruszanka Mała

8.15     Jośki                                                               8.10     Tłoczewo

8.20     Kiewłaki                                                        8.15     Wierzbowizna

8.25     Hodyszewo                                                    8.20     Krasowo Wólka

8.30     Skłody Przyrusy                                             8.30     Kostry Litwa

8.35     Koboski                                                         8.35     Kostry Noski

8.40     Krasowo Częstki

21 SP

p. Agnieszka Zdrodowska

12 G

S- budynek dawnej szkoły podstawowej

G – budynek dawnego gimnazjum

„Wesoły Promyk”

1. 3-latków (14) – W. Markowska
  2. 4-latków (22) – Monika Łapińska
  3. 5-latków (14) – Magda Łapińska (w budynku szkoły)
  4. 5-latków (13) – M. Sasinowska (w budynku szkoły)

Zajęcia lekcyjne w szkole podstawowej będą odbywały się w godzinach:

Przerwa obiadowa dla klas I - III 11.45 – 12.00

Przerwa obiadowa dla klas IV – VIII 12.45 – 13.00

Wszystkich pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że rozpoczynający się rok szkolny będzie pomyślny i wspólnie podołamy zadaniom, które stoją przed nami. Życzę Państwu i uczniom zdrowia i proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Danuta Wyszyńska

Dyrektor Szkoły Podstawowej