Konkurs na logo i maskotkę szkoły rozstrzygnięty!

W marcu w naszej szkole zorganizowano konkurs na najlepszy graficzny symbol (logo) szkoły oraz konkurs na maskotkę szkoły.

Projekty przygotowali uczniowie naszej szkoły, przez co mieli możliwość realnego wpływu na przyszły kształt tego symbolu. Konkurs odbył się dwuetapowo, a głosowała cała społeczności szkolna, czyli: uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi. W pierwszym etapie wybierano najlepsze prace w każdej grupie wiekowej. Drugi etap miał na celu wyłonienie najlepszych z najlepszych, tych symboli szkoły, które będą ją reprezentować. Projekty oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: zgodnością projektu z danymi naszej szkoły, oryginalnością autorskiego znaku, łatwością zapamiętywania, czytelnością i funkcjonalnością projektu oraz estetyką wykonania. Powstało kilkanaście prac, które zostały wyeksponowane w holu na pierwszym piętrze. Na pewno każdy głosujący miał nie lada problem z podjęciem decyzji, na którą pracę oddać głos, bo wszystkie prace było piękne i pomysłowe.

Oto lista zwycięzców:

Konkurs na logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowych Piekutach:

1.miejsce – Lena Święcka, kl. V B

2. miejsce – Zuzanna Siekańska, kl. V B

3. miejsce – Julita Markowska, kl. I A

Konkurs na maskotkę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowych Piekutach:

1.miejsce – Zofia Markowska, kl. I B

2. miejsce – Martyna Sadkowska, kl. VIII

3. miejsce – Hanna Markowska, grupa pięciolatków

Oto prace, które zostały wykonane na konkurs.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i serdecznie gratulujemy!