Konsultacje nauczycieli
W związku z brakiem możliwości bezpośrednich kontaktów z rodzicami, informujemy o sposobie konsultacji z poszczególnymi nauczycielami.
L.P. |
Nazwisko |
Konsultacje telefoniczne - telefony udostępniane przez sekretarza szkoły (864765045) lub wychowawców klas |
kontakt mailowy |
1 |
Brzozowska Elżbieta |
poniedziałek 13:30-15:00 czwartek - 11:00 - 11:45 |
Turn on Javascript! |
2 |
Buczkowska Anna |
poniedziałek-13:00-13:45 wtorek - 13:00 - 13:45 |
Turn on Javascript! |
3 |
Budrowska Anna |
wtorek -11:00-12:15 czwartek - 14:00 - 15:30 |
Turn on Javascript! |
4 |
Ciborowska Iwona |
czwartek - 10:00 - 10:40 |
Turn on Javascript! |
5 |
Dworakowska Ewa |
środa - 15:00 - 16:00 |
Turn on Javascript! |
6 |
Gaczkowska Joanna |
piątek - 10:00 - 11:00 |
Turn on Javascript! |
7 |
Grabowski Grzegorz |
czwartek - 11:00 - 11:45 |
Turn on Javascript! |
8 |
Grochowska – Gierałtowska Dorota |
poniedziałek - piątek 15:00 - 17:00 |
Turn on Javascript! |
9 |
Jackowska -Kostro Dorota |
poniedziałek - piątek 15:00 - 17:00 |
Turn on Javascript! |
10 |
Jankowska Justyna |
poniedziałek - piątek 13:00 - 13:00 |
Turn on Javascript! |
11 |
Jankowska Wiesława |
wtorek-10:00- 10:40 czwartek - 11:00 - 11:45 |
Turn on Javascript! |
12 |
Kołtyś Paulina |
czwartek - 8:00 - 9:00 |
Turn on Javascript! |
13 |
Kostro Alina |
poniedziałek-10:00-11:00 wtorek15:00-16:00 środa-9:00-10:00 czwartek-9:00-10:00 piątek - 13:00 - 14:00 |
Turn on Javascript! |
14 |
Kusznerko Monika |
czwartek - 10:00 - 10:50 |
Turn on Javascript! |
15 |
Litwińczuk Wioletta |
poniedziałek - piątek 15:00 - 16:00 |
Turn on Javascript! |
16 |
Łapińska Magdalena |
piątek – 14:00 – 15:00 |
Turn on Javascript! |
17 |
Łapińska Maria |
poniedziałek- wtorek 9:00 – 14:00 środa - 9:00 – 13:00 czwartek - 9:00 – 14:00 piątek - 9:00 – 11:00 |
Turn on Javascript! |
18 |
Mantur Katarzyna |
poniedziałek 15:00-17:00 wtorek 15:00 - 17:00 |
Turn on Javascript! |
19 |
Markowska Ewa |
poniedziałek - piątek 15:00 - 17:00 |
Turn on Javascript! |
20 |
Markowska Małgorzata |
poniedziałek - piątek 15:00 - 17:00 |
Turn on Javascript! |
21 |
Mokrzewska Agata |
środa - 13:30 - 15:00 piątek - 11:00 - 11:45 |
Turn on Javascript! |
22 |
Niewińska Katarzyna |
wtorek - 13:00 - 13:45 |
Turn on Javascript! |
23 |
Olędzka Marta |
poniedziałek - piątek 15:00 - 16:00 |
Turn on Javascript! |
24 |
Ostrowska Jolanta |
wtorek - 15:00 - 16:00 |
Turn on Javascript! |
25 |
Piekutowska Alicja |
poniedziałek - piątek 14:00 - 14:30 |
Turn on Javascript! |
26 |
Perkowska Ewa |
poniedziałek - piątek 14:00 - 15:00 |
Turn on Javascript! |
27 |
Pogorzelski Jan |
poniedziałek 8:30 - 9:00 czwartek - 11:00 - 11:45 |
Turn on Javascript! |
28 |
Raciborska Iwona |
poniedziałek 15:00-16:00 środa - 15:00 - 16:00 |
Turn on Javascript! |
29 |
Radulska – Kostro Jadwiga |
poniedziałek 11:00-12:00 wtorek - 15:00 - 16:00 piątek - 15:00 - 16:00 |
Turn on Javascript! |
30 |
Saniewska Agnieszka |
poniedziałek - piątek 8:00 - 8:45 |
Turn on Javascript! |
31 |
Skłodowska Bożena |
wtorek - 9:00 - 10:00 piątek - 10:00 - 11:00 |
Turn on Javascript! |
32 |
Sołtysik Tadeusz |
wtorek, środa, czwartek 11:00 – 12:00 |
Turn on Javascript! |
33 |
Szymborska Regina |
poniedziałek 13:00-14:00 wtorek - 14:00 - 15:00 |
Turn on Javascript! |
34 |
Wyszyńska Danuta |
poniedziałek – piątek 10:00 – 14:00 |
Turn on Javascript! |
35 |
Zdrodowska Agnieszka |
wtorek - 11:00 - 11:45 piątek - 10:05 - 10:50 |
Turn on Javascript! |