PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE SIGMA

5 kwietnia 2024 roku trzech uczniów naszej szkoły uczestniczyło w XI Wojewódzkim Turnieju Matematycznym SIGMA im. Edmunda Pawłowskiego organizowanym w Liceum Ogólnokształcącym w Wysokiem Mazowieckiem. Konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych.

W przerwie konkursu uczestnicy wysłuchali interesującego wykładu o fraktalach, który wygłosiła dr Ewa Girejko z Politechniki Białostockiej.

Pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych zajął uczeń naszej szkoły - ósmoklasista Maciej Osmólski, który jako nagrodę otrzymał urządzenie wielofunkcyjne (drukarkę, kopiarkę, skaner).

Gratulujemy!