Podsumowanie międzyklasowego turnieju (prowadzonego zdalnie) w ramach programu „Trzymaj Formę!”

W naszej szkole po raz kolejny  realizowany był program prozdrowotny „Trzymaj Formę!”. W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole z powodu pandemii koronawirusa, projekt realizowany był zdalnie.

W dniach 11.05. - 22.05.2020r. w ramach programu odbył się międzyklasowy turniej (prowadzony zdalnie) dla klas V-VIII. W ramach turnieju uczniowie mieli do wykonania zadania związane z edukacją zdrowotną. Komisja konkursowa w składzie p. Justyna Jankowska, p. Iwona Ciborowska oraz p. Marta Olędzka wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce – klasa Va

II miejsce – klasa Vb oraz VIa