Spektakl teatralny „Witaj Wiosno” w wykonaniu 6 – Latków

21 marca 2024r. dzieci z Przedszkola „Wesoły Promyk” obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji przedszkolaki z grupy 6-latków przygotowały spektakl teatralny pt. „Witaj Wiosno” dla swoich kolegów i koleżanek z młodszych grup przedszkolnych oraz rodziców.

Dzieci starannie przygotowały się do przedstawienia i świetnie wcieliły się w swoje role. Zaproszeni goście z ogromnym zainteresowaniem oglądali przedstawienie, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po obejrzeniu spektaklu dzieci z Przedszkola „Wesoły Promyk” wraz z wychowawcami i rodzicami udały się na wspólny przemarsz ulicami Nowych Piekut, aby obwieścić przybycie wiosny.  Podczas przemarszu uczestnicy odwiedzili Urząd Gminy Nowe Piekuty, Spółdzielczy Bank Rozwoju, Przychodnię Lekarzy Rodzinnych, Gminny Ośrodek Kultury oraz pobliskie sklepy spożywcze. Dzieci złożyły odwiedzającym wiosenne życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane wiosenne stroiki.