KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY – 10.12.2019r.

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Nowych Piekutach w roku szkolnym 2019/20 przyłączyli się do akcji Pola Nadziei.

Celem naszego działania jest uświadomienie społeczności szkolnej o sytuacji hospicjów,

a także  solidarność i duchowe oraz materialne wsparcie dla tych, którzy borykają się z jedną z najgroźniejszych chorób naszych czasów – rakiem.   Pierwszym etapem  będzie Kiermasz  Bożonarodzeniowy, na który nasi uczniowie wykonali ozdoby świąteczne i upiekli pierniki. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, bo to dzięki ich wsparciu i pomocy powstało tak dużo pięknych prac.

Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz Białostockiego Domowego Hospicjum dla dzieci  z chorobami  nowotworowymi.

Kiermasz  zostanie zorganizowany 10.12.2019r. w świetlicy szkolnej. Serdecznie zapraszamy.

Opiekun SKC i wolontariatu - Wiesława Jankowska