Konkurs plastyczny „Kwalifikacja przyszłości”.

Szanowni Państwo
Instytut Badań Edukacyjnych realizuje aktualnie konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Konkurs dotyczy tematyki Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji i ma tytuł: „Kwalifikacja przyszłości”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Szczegóły w linku: http://kwalifikacje.edu.pl/konkurs-kwalifikacja-przyszlosci/ i poniżej:

Junior Fortnite Manager? A może Starszy Specjalista Memologii Stosowanej? Marzy Ci się praca w zawodzie, który jeszcze nie istnieje? Kto wie, może będzie istniał w przyszłości… Użyj swojej wyobraźni, weź udział w konkursie i zgarnij nagrodę!

''Uczysz się w szkole podstawowej? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Zastanów się, jaki mógłby być wymarzony zawód ucznia takiego jak Ty, ale pochodzącego z przyszłości. Masz to? Teraz wyobraź sobie, jak mogłoby wyglądać sprawdzanie kwalifikacji potrzebnych do pracy w tym zawodzie. Czy umiejętności “cyber-gliniarza” byłyby sprawdzane w terenie czy… podczas pisemnego testu? Jeśli w terenie, to co konkretnie musiałby zrobić, żeby potwierdzić swoje kompetencje i dostać pracę? Konkurs “Kwalifikacja przyszłości” to okazja, aby puścić wodze wyobraźni, a przy okazji… zgarnąć 1800, 1200 albo 700 zł. Wystarczy, że wymyślisz ciekawą kwalifikację przyszłości i pokażesz nam, jak wyobrażasz sobie jej sprawdzanie. Forma? Dowolna! Czekamy na wszystkie prace graficzne. Może to być komiks, animacja, rysunek, grafika komputerowa, a nawet mem!

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, stwórz pracę graficzną przedstawiającą metody walidacji, czyli potwierdzania, kwalifikacji przyszłości. Następnie wraz z formularzem zgłoszeniowym prześlij ją na adres mailowy: Turn on Javascript!.

Nagrody konkursowe:

I miejsce – 1 800 zł

II miejsce – 1 200 zł

III miejsce – 700 zł

Nagrody przyznawane są w formie przedpłaconych kart podarunkowych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Anna Rosińska
Anna Rosińska