18.03.2021

Wyniki rekrutacji

15.03.2021
BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał w  naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Tego dnia pięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje.

15.03.2021
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu obchodzony jest zawsze bardzo uroczyście. W tym roku z powodu pandemii nie mogliśmy zorganizować spotkania z dziadkami w przedszkolu, ale dzieci nie zapomniały o uczczeniu ich święta.

12.03.2021
UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI 11 LISTOPADA

W dniu 13 listopada 2020r. odbyła się w przedszkolu uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. W programie uroczystości znalazło się wiele pięknych wierszy i pieśni patriotycznych opowiadających historię odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Artykuły według daty: