4-latki pieką pierniczki.

W naszym przedszkolu można już poczuć  klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na samym początku przedszkolaki ubrały choinkę, a potem zabrały się do pracy.Na początku obserwowały proces  powstawania i wyrabiania ciasta - mieszanie i odmierzanie składników, następnie Panie wałkowały ciasto, a przedszkolaki wykrawały świąteczne pierniki. Nie zabrakło aniołków, gwiazdek, bombek oraz choinek. Podczas pieczenia aromat unosił się po całym przedszkolu. Kiedy pierniczki były już gotowe przedszkolaki zabrały się do dekorowania.  Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i powstały piękne pierniki.