Jasełka w grupie 4-latków.

W dniu 18.12.2019 roku  dzieci z grupy 4-latków „A” i „B” przygotowały jasełka, na które zostali zaproszeni wspaniali gości – rodzice naszych przedszkolaków.  Przedstawienie było wyjątkowe, wprowadziło wszystkich w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy zgromadzeni goście oraz przedszkolaki poczuli magię zbliżających się świąt. Dzięki swoim rodzicom, którzy przygotowali swoim pociechom wspaniałe stroje mali aktorzy wczuli się w swoje role i  pięknie recytowali  wiersze oraz śpiewali kolędy. Zaproszeni rodzice z dużym  zainteresowaniem oglądali  przygotowany występ, który wywołały na ich  twarzach wzruszenie.

Po zakończonych jasełkach wszyscy  dzieląc się opłatkiem składali sobie świąteczne życzenia. Wspólne spotkanie wigilijne zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez mamy naszych przedszkolaków.