Spotkanie wigilijne z rodzicami w grupie 4-5 latków

W czwartek 18 grudnia 2018 r. dzieci z grupy 4 – 5 latków zaprezentowały rodzicom przedstawienie jasełkowe na które przybyli rodzice, a nawet babcie i dziadkowie. W pięknie przygotowanych przez rodziców strojach, dzieci prezentowały się znakomicie i profesjonalnie odegrały swoje role. Przedstawienie Bożonarodzeniowe sprawiło dzieciom wiele radości, rodzicom bardzo się podobało i zostało nagrodzone ogromnymi brawami. Spotkanie zakończyło się składaniem życzeń świątecznych przez dzieci, wspólnym dzieleniem się opłatkiem oraz wręczeniem bliskim samodzielnie przygotowanych upominków. Dzieci poczęstowały również swoich najbliższych pierniczkami przygotowanymi w przedszkolu.    Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamy naszych przedszkolaków. Wspólnie spędzony czas z bliskimi sprawił, że Wigilia w naszej grupie upłynęła w miłej atmosferze. Takie spotkanie wprowadziło nas wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności.