Spotkanie wigilijne z rodzicami w grupie 5 latków

W czwartek 19.12.2019 r. dzieci z grupy 5 -  latków zaprezentowały przedstawienie jasełkowe, na które przybyli zaproszeni goście. Mali artyści w strojach przygotowanych przez rodziców z dużym przejęciem wiernie odtwarzali swoje role. Przedstawienie Bożonarodzeniowe rodzicom bardzo się podobało, zostało nagrodzone ogromnymi brawami. Po zakończonych występach przyszedł czas na  wspólne spotkanie wigilijne w czasie, którego wszyscy dzieląc się opłatkiem składali sobie świąteczne życzenia, wspólnie kolędowali i częstowali się smakołykami, przygotowanymi przez mamy naszych przedszkolaków. Wigilia w naszej grupie upłynęła w bardzo serdecznej atmosferze.