Warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami „W świątecznym nastroju”

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. 13 grudnia 2018 r. w naszej grupie odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami. Celem spotkania było wzmocnienie więzi emocjonalnej z rodziną, zadowolenie ze wspólnych zabaw i zajęć z rówieśnikami, rodzicami oraz tworzenie warunków sprzyjających zorganizowanej aktywności twórczej dziecka. Nasze przedszkole zamieniło się na w moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Podczas wspólnych zajęć powstawały piękne stroiki świąteczne. Zabawa przy stole pełnym ozdób, świecidełek i wstążek  wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.