Warsztaty bożonarodzeniowe

11.12.2019 r. i  12.12.2019  r. w naszym przedszkolu  w grupie 3 i 5 -latków zostały zorganizowane warsztaty bożonarodzeniowe  dla rodziców i ich dzieci. Celem spotkań było stwarzanie sytuacji twórczych sprzyjających bliskiemu kontaktowi emocjonalnemu dziecka z rodzicem.

Rodzice wspólnie z dziećmi   z dużym zapałem wykonywali skrzaty bożonarodzeniowe oraz stroiki świąteczne- choinki, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Były to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetniej się bawiąc i wykonując wspaniała dekorację do domu.

Wioleta Markowska