Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Łomży

12.11.2019 r. przedszkolaki wyjechały do Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Na początku przedstawienia poznaliśmy Marysię, uroczą dziewczynkę, która myśli, że nikt jej nie kocha. Gdy ma wszystkiego dość, niespodziewanie zjawia się bajkopisarz Andersen. Chcąc pomóc podłamanej dziewczynce, opowiada jej bajkę o Brzydkim Kaczątku, które wykluwa się z jaja w rodzinie kaczek. Kaczątko nie jest akceptowane przez matkę, ojca i braci. Różni się od swojego rodzeństwa i jest inne, może bardziej wrażliwe? Cierpi z powodu swojego wyglądu i zrozpaczone wyrusza w świat. Ale świat jest okrutny i groźny, a na malca czyha wiele niebezpieczeństw.

Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały spektakl i gromkimi brawami podziękowały aktorom za wystawione przedstawienie teatralne. Wycieczka się udała i z pewnością dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.