Wyjazd do Fabryki Misia w Białymstoku

Centrum Zabaw dla dzieci „Fabryka Misia” w Białymstoku to magiczne miejsce,    które łączy wiele atrakcji. Dnia 13.03.2019 r. maluchy z Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk” oraz dzieci z oddziału przedszkolnego 6-latków do takiego właśnie miejsca się udały. W wycieczce uczestniczyło 65 dzieci: 3,4-5 latki z Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk” oraz dwie grupy 6 latków. Podczas pobytu w Fabryce Misia dzieci mogły dać upust energii. Pokonywały trudności związane ze wspinaczką i przechodzeniem  po długich labiryntach, po to, aby potem z uśmiechem na twarzy zjechać ze zjeżdżalni na sam dół. W Fabryce Misia dzieci  mogły korzystać również z wielu kolorowych atrakcji, takich jak: tory przeszkód, małpi gaj, baloniada, pajęcza wieża, trampoliny, interaktywna podłoga, armatka ciśnieniowa, ściany do malowania, karuzela. Maluchy z grupy 3 latków świetnie się bawiły w kąciku wyposażonym w nowoczesne zabawki. W miłej atmosferze następowała integracja grup przedszkolnych. Przedszkolaki uczyły się zgodnej zabawy, a także prawidłowego zachowania i stosowania się do reguł panujących w centrum zabaw. Dzieci choć zmęczone,  to bardzo szczęśliwe i zadowolone wróciły do przedszkola.